lossofsoul.com/ Стан Взаємодія/ Free Hugs - Безкоштовні обійми

 
 
 
 

Free Hugs - Безкоштовні обійми


Sick Puppies - All The Same

Бесплатные объятия

Все почалось кілька років тому, коли австралієць на ім’я Хуан Манн приземлився в аеропорту свого рідного Сіднея. Це був не найкращий період у його житті і те, що його ніхто не зустрічав, не сприяло покращенню настрою. Хуан стояв у стороні і дивився, як люди зустрічаються і обіймають один одного, і йому більш за все на світі хотілось з ким-небудь обійнятися. І тоді він зробив одну дуже просту річ – написав маркером на великому аркуші паперу два слова "Free Hugs" (безкоштовні обійми) і вийшов на вулицю.

На протязі наступних 15 хвилин Хуан ловив на собі здивовані погляди перехожих, а потім до нього підійшла похилого віку жінка і розповіла, що рік тому вона втратила в авіакатастрофі свою дочку, а сьогодні вранці у неї помер собака, і тепер вона залишилась зовсім одна. І зараз їй більш за все на світі хочеться, щоб її хто-небудь обійняв. Вони обійнялись і на її обличчі, можливо вперше за багато днів, з’явилась посмішка. Потім були сотні і тисячі обіймів з іншими людьми – молодими і старими, щасливими і нещасними, чоловіками і жінками. І кожна людина після обіймів посміхалася і ставала трохи щасливішою.

Але через деякий час влада Сіднея заборонили Хуану обіймати людей без страховки, за яку він повинен був заплатити $25 млн, і він почав збирати підписи. Після того, як було зібрано 10 тисяч підписів, заборона на безкоштовні обійми була знята. Хуан розмістив відео Free Hugs на YouTube, яке за короткий час подивилось кілька мільйонів людей, і отримало приз на YouTube, як найбільш надихаюче відео.

 

Free Hugs в Еквадорі


 

 

Free Hugs в Голлівуді


 

 

Free Hugs в Амстердамі


 

 

Free Hugs в Києві


 

 

Free Hugs в Тбілісі


 

 

Free Hugs в Кельні


 

Free Hugs


 

 
 

lossofsoul.com/ Стан Взаємодія/ Free Hugs - Безкоштовні обійми

 
 

 

  Рейтинг@Mail.ru

õ Автор - Олександр Авраменко.  Copyright © lossofsoul.com - проект про Життя 2002-2016 ö