проект про Життя

 
 
lossofsoul.com - Проект о Жизни. Все в Ваших руках. В первую очередь – Ваша Жизнь

lossofsoul.com/ ЖИТТЯ/ Гарні книги

 
 
 

Гарні книги


Bonga - Mona Ki Ngi Xica

Гарні книги

Немає книг моральних або аморальних. Є книги добре написані і погано написані. Ото й усе. Оскар Уайльд

Якось людина придумала книгу. Здається, що нічого особливого – всьго на всьго 33 літери, розставлені в певному порядку. Але вони дозволяють створювати чарівні світи, в подорож по яким мені і хочеться вас запросити. Їх не дуже багато, але вони дивовижні.

Над прірвою в житі. Скачати

скачати (укр)

Джером Селінджер. Над прірвою в житі

Моя улюблена книга, повна теплої туги і бажання стати собою.

Джером Селінджер

Кен Кизи. Над кукушкиным гнездом. Скачать 

скачать

Кен Кізі. Політ над гніздом зозулі

Багато з вас дивились фільм Мілоша Формана, знятий по книзі. Разом з тим книга і фільм дуже різні – недарма письменник подавав у суд на режисера. Автор книги працював деякий час санітаром в одному психіатричному закладі, порядки якого настільки його вразили, що він вирішив написати книгу на цю тему.

Кен Кізі 

Урсула Ле Гуин. Волшебник земноморья (1 часть). Скачать 

скачать

Урсула Ле Ґуїн. Чарівник Земномор'я (частина 1)

Казка з великої літери, де кожне слово стає чаклунством. Вона віддзеркалює нашу внутрішню історію, шлях, архетипи і... коротше, це справжня Казка

Урсула Ле Ґуїн

Урсула Ле Гуин. Гробницы Атуана (2 часть). Скачать

скачать

Урсула Ле Ґуїн. Гробниці Атуану (частина 2)

У першій частині описаний шлях індивідуації чоловіка, тут же головна героїня – дівчина.

Урсула Ле Ґуїн

Урсула Ле Гуин. На последнем берегу (3 часть). Скачать

скачать

Урсула Ле Ґуїн. Останній берег (частина 3)

Третя частина „Чарівника” дуже цікава. Що правда є ще четверта частина, написана через багато років після перших трьох, але у ній мало чарівництва, і під час читання всередині нічого не відгукується.

Урсула Ле Ґуїн

Карлос Кастанеда. Колесо времени. Скачать  

скачать

Карлос Кастанеда. Колесо часу

Не обов’язково читати усі книги Карлоса, після того, як з’явилося Колесо – тут зібрано усе найкраще з його попередніх книг. Кілька уривків з цієї книги, де мова йде про ставлення воїна до своєї смерті, ви зможете прочитати у розділі проекту Смерть і Шлях. .

Карлос Кастанеда

Джон Фаулз. Башня из черного дерева. Скачать

скачать

Джон Фаулз. Башта з чорного дерева

Фаулз – тонкий і дивовижний письменник. Цей невеличкий твір варто прочитати хоча б заради декількох останніх сторінок, присвячених сучасному мистецтву.

Джон Фаулз

Джон Фаулз. Коллекционер. Скачать

скачать

Джон Фаулз. Колекціонер

Книга, що читається на одному подиху. Стиль, сюжет – все заворожує.

Джон Фаулз 

Герман Гессе. Сиддхарта. Скачать

скачать

Герман Гессе. Сідхартха

Юнак, який жив у часи Будди, вирішив стати самим собою. І знаєте, у нього це вийшло. Але не одразу. Цей зовсім невеликий твір написаний дуже гарною і поетичною мовою. Стислий зміст книги ви можете знайти у розділі „Життя – це шлях”, де наводяться кілька заключних сторінок.

Герман Гессе

Герман Гессе. Нарцисс и Гольдмунд. Скачать

скачать

Герман Гессе. Нарцис і Гольмунд

Книга про дружбу двох дуже різних людей, дня і ночі, серця і розуму. Книга про Шлях – дуже психологічна і захоплююча, зрештою, як усі книги Гессе.

Герман Гессе

Ирвинг Стоун. Жажда жизни. Скачать

скачать

Ірвінг Стоун. Жажда жизни (Ван Гог)

Стоуна дивовижна здатність до життєписів. Таке відчуття, що він незримою тінню крався по слідах своїх героїв. У Стоуна багато біографічних книг, але особливо хочеться виділити „Жагу життя” і „Муки і радощі”. Вони настільки живі і справжні, що через деякий час читання по-справжньому опиняєшся у тому часі, коли жили головні герої. І це дивовижне відчуття.

Ірвінг Стоун

Ирвинг Стоун. Муки радости. Скачать

скачать

Ірвінг Стоун. Муки і радощі (Мікеладжело)

Якщо ви байдуже ставитесь до скульптури, обіцяю, що після того, як ви прочитаєте цю книгу ваше ставлення повністю зміниться. Для того, щоб написати цю книгу Стоун продав свій дім у Каліфорнії і поїхав до Італії, де жив і працював над книгою більше чотирьох років. Для більшої реалістичності він спеціально оволодів професією каменяра – під час читання ви обов’язково це відчуєте.

Ірвінг Стоун 

Сомерсет Моэм. Бремя страстей человеческих. Скачать

скачать

Сомерсет Моем. Тягар пристрастей людських

Стиль Моема практично бездоганний – коли читаєш його книги, не перестаєш захоплюватися ясністю його розуму. В основу цієї книги лягла біографія самого письменника. Стислий зміст роману. Перед тим, як почати читати книгу, прочитайте стислий зміст твору у вигляді цієї чудової притчі..

Сомерсет Моем

Сомерсет Моэм. Луна и грош. Скачать

скачать

Сомерсет Моем. Місяць і гріш

Прототипом головного героя книги став Поль Гоген.

Сомерсет Моем 

Михаэль Энде. Бесконечная история. Скачать

скачать

Міхаель Енде. Нескінченна історія

Енде – наш сучасник, який створює дивовижні історії. Після читання книги, я подивися однойменний фільм і зрозумів, що його творці, як мінімум, гідні страти у принизливій позі. Барви Енде набагато яскравіші, соковитіші і чистіші голлівудської палітри. Після прочитання цієї книги хочеться винести на смітник численні томи Гаррі Поттера.

Міхаель Енде

Міхаель Енде. Момо. Скачати

скачати (укр)

Міхаель Енде. Момо

Це казка, що буде цікава як дорослим, так і дітям. Дуже чіткі, об’ємні образи часу.

Міхаель Енде

Патрік Зюскінд. Парфумер. Скачати

скачати (укр)

Патрік Зюскінд. Парфумер

У Зюскінда не дуже багато книг, але всі вони дуже різні. Парфумер – найвідоміша, в якій найголовніше – не слова, а запахи. Жодна книга так не пахне.

Патрік Зюскінд

скачать

Лама Оле Нідал - Відкриття діамантового шляху

У цій книзі Лама Оле розповідає про свою першу подорож до Гімалай, підчас якої він зустрів короля тибетських йогів – Кармапу. Зустріч із Кармапою і буддизмом повністю змінила його життя – сьогодні він здійснює дві навколосвітні подорожі у рік, відвідуючи більш ніж 500 буддійських центрів, розташованих по всьому світу. Через 30 років, після описаних у книзі подій, я випадково опинився на лекції Оле, що повністю змінило моє життя – буддизм став образом мого життя, Оле – моїм вчителем, а я зрозумів, що випадковостей не буває. І ще одне – я став щасливим. І це щастя ні з чим не пов’язане – воно не залежить від зовнішніх умов. Чого і Вам бажаю.

 Оле Нідал

Александр Грин. Психологические новеллы. Скачать

скачать

Олександр Грін. Психологические новеллы

При згадувані імені Олександра Гріна одразу ж згадуються його „Червоні вітрила”, „Та, що біжить по хвилях”, „Золотий ланцюг”. Але у Гріна є зовсім інше обличчя, яке проявляється у його новелах.

Олександр Грін

Екзюпері. Маленький принц. Скачати

скачати (укр)

Антуан де Сент-Екзюпері. Маленький принц

Ну що тут ще сказати – самі все знаєте. Нещодавно доїхав таки автостопом до батьківщини Екзюпері – Ліона. Місто зовсім не поступається книзі – таке ж лагідне і тепле. :)

Антуан де Сент-Екзюпері

Міфи – це чудове дзеркало для розуму

В останній час література, яку називають «серйозною» - будь то Чехов, Достоєвський, Бунін, Голсуорсі перестали мене цікавити. Річ у тім, що в книгах описане життя, яке складається з великого різноманіття ігор, в які грають люди. Гарна книга точно описує ці ігри, погана – приблизно. Але навіщо читати опис гри, якщо в реальному житті їх і так більш ніж достатньо? І це стосується не тільки книг, а й будь – яких форм мистецтва – навіщо дивитися «Травіату», де ігри обгорнуті в гарні музичні форми, адже сама сутність гри від цього не змінюється.

І тому, в останній час, я читаю тільки міфи. Це так дивовижно. Особливо цікаві міфи творення різних традицій. До подвійності. До гри. До всього. Наша сутність настільки міфологічна – дуже цікаво читати міфи та одночасно знаходити їх всередині. Міфи – це чудове дзеркало для розуму.

 
 

lossofsoul.com/ ЖИТТЯ/ Гарні книги

 
 
1. стан lossofsoul » 2. стан cмерть » 3. стан депресія » 4. стан стрес » 5. стан життя » 6. Життя як творчість »

 

Автор - Олександр Авраменко 

Copyright © lossofsoul.com - проект про Життя 2002-2016

  Рейтинг@Mail.ru