проект про Життя

 
   
 
 

Кхалил Гибран. Про кохання, про шлюб

Bach - Toccata and Fugue D-minor


Про шлюб

Про шлюб

Ви були народжені разом, і разом ви будете завжди. Ви залишитесь разом, навіть коли білі крила смерті розкидають ваші дні. Так, ви будете разом навіть у мовчазній пам’яті Бога. Але нехай будуть вільні простори у вашому єднанні. І нехай вітри небес танцюють між вами.

Любіть один одного, але не робіть кайданів із кохання. Нехай це буде скоріш неспокійне море, що колишеться між берегами ваших душ. Наповнюйте чашу один одного, але не пийте з однієї чаші. Давайте один одному свій хліб, але не відкушуйте від одного шматка. Співайте і танцюйте разом і будьте радісні, але не дозволяйте один одному бути наодинці із собою, Адже і кожна із струн лютні сама по собі, хоча вони разом звучать у одній мелодії.

Віддайте свої серця, але не на збереження один одному. Тому що лише рука Життя може тримати ваші серця. І будьте разом, але не надто разом: Тому що і колони храму стоять окремо, І дуб і кипарис не ростуть у тіні одне одного.

Про кохання


Про любов

Коли любов поманить, ідіть за нею. Хоча її шляхи важкі і круті. І коли її крила обнімуть вас, – не чиніть опір їй, хоча меч, захований в крилах, може поранити вас. І коли вона промовляє до вас – вірте їй, хоча її голос може зруйнувати ваші мрії, як північний вітер перетворює на пустелю сади.

Бо любов не тільки коронує вас, але й розпинає на хресті. Адже вона не тільки вивищує вас, алей формує. Не тільки піднімається до вашої крони, яка тремтить на сонці, але й опускається до самого вашого коріння.

Але, якщо, злякавшись, шукатимете лише затишку любові і насолоди любові, тоді краще для вас відразу закрити свою наготу і втекти від нестримного полум’я любові. Втекти у світ лихо- ліття, де ви будете сміятися, але не всім своїм сміхом, і будете плакати, але не всіма своїми слізьми.

Любов не дає нічого, окрім самої себе, і не бере нічого, окрім самої себе. Тому любов не володіє нічим, але і нею не можна володіти. Адже любові досить тільки любові.

Коли ви любите, то не повинні говорити: «Бог знаходиться в моєму серці», а швидше: «Я зна- ходжуся в серці Бога». І не думайте, що ви можете спрямовувати лю- бов у її течії, бо любов, якщо вона знайде вас гід- ним, сама спрямує вас.

У любові є одне лише бажання – реалізувати себе. Тому, якщо ви любите, хай у вашої любові будуть такі бажання: Розтанути і стати стрімким струмком, що співає свою мелодію ночі; Пізнати біль надмірної ніжності; Бути пораненим власним розумінням любові і кривавити охоче і з радістю; Прокидатися удосвіта з окриленим серцем і дякувати за ще один день любові; Відпочивати ополудні, роздумуючи про лю- бовний захват; Повертатися додому увечері з радістю і засинати з молитвою про свою кохану в серці і з піснею подяки на вустах.

кохання

 
     
1. стан lossofsoul » 2. стан cмерть » 3. стан депресія » 4. стан стрес » 5. стан життя » 6. Життя як творчість »

 

Автор - Олександр Авраменко 

Copyright © lossofsoul.com - проект про Життя 2002-2016

  Рейтинг@Mail.ru