проект про Життя

 
 

lossofsoul.com/ Стрес/ Здолання стресу/ Стрес і молитва

 
 
 
 

Стрес і молитва


Yann Tiersen - Sur Le Fil

Стрес і молитва

Без молитви я вже давно став би божевільним. Махатма Ганді

Усесвітньо відомий лікар, лауреат Нобелівської премії, доктор А. Корель казав: «Молитва – найсильніша форма енергії, випромінювана людиною. Вона є такою ж реальною силою, як земне тяжіння. Як лікар, я спостерігав пацієнтів, яким не допомагало жодне терапевтичне лікування. Їм вдавалося вилікуватися від хвороб і меланхолії тільки завдяки заспокійливій дії молитви…
Коли ми молимося, ми зв’язуємо себе невичерпною життєвою силою, яка змушує рухатися весь Всесвіт. Ми молимося, щоб хоча б частина цієї сили перейшла до нас. Звертаючись до Бога у щирій молитві, ми вдосконалюємо та зцілюємо свої душу й тіло. Неможливо, щоб хоча б один момент молитви не приніс позитивного результату будь-якому чоловіку чи жінці».

Попри те, що поняття «стрес» було введено лише у 20 столітті, як явище стрес, звичайно ж, існував завжди, и протягом віків практично єдиною утіхою народу, його універсальним «антистресовим» засобом була саме молитва. Існує величезна кількість молитов, у рамках цієї статті варто навести одну з них – молитву останніх оптинських старців. Ця молитва проста й зрозуміла, нею мешканці Оптиної пустині – монастиря під Козельском (Калузька область), зазвичай починають свій день:

«Господи, дай мені із душевним спокоєм зустріти все, що принесе мені наступний день. Дай мені цілковито віддатися волі Твоїй святій. На всяку годину цього дня у всьому настав мене і підтримай мене. Які б я не отримав відомості протягом дня, навчи мене прийняти їх зі спокійною душею та твердим переконанням, що на все свята воля Твоя.

У всіх словах і справах моїх керуй моїми думками та почуттями. В усіх непередбачених випадках не дай мені забути, що все послане Тобою. Навчи мене прямо та розумно діяти з кожним членом сім’ї моєї, нікого не соромлячи та не засмучувати. Господи, дай мені силу перенести втому наступного дня й усі події протягом дня. Керуй моєю волею та навчи каятися, молитися й вірити, сподіватися, терпіти, прощати, дякувати й любити всіх. Амінь».

Чимало відомих людей гоїли душевні рани саме цим способом. Вірили в Бога Ньютон, Галілей, Паскаль, Пастер, Толстой, Достоєвський, Шевченко, Франко, Федькович тощо.

 

 
 

lossofsoul.com/ Стрес/ Здолання стресу/ Стрес і молитва

 
 
1. стан lossofsoul » 2. стан cмерть » 3. стан депресія » 4. стан стрес » 5. стан життя » 6. Життя як творчість »

 

Автор - Олександр Авраменко 

Copyright © lossofsoul.com - проект про Життя 2002-2016

  Рейтинг@Mail.ru

угору