проект про Життя

 
   
 

Стрес і секс


Музыка для Секса

Стрес і секс

Хоч би які на користь сексу аргументи
Знущання викликають і сарказм,
Як правило, у тих лиш опонентів,
Кому в житті не трапився оргазм.

Е. Севрус

Віддавна на Сході казали: «Людина може себе повністю виразити тільки в заняттях коханням і в танці». На перший погляд – більш ніж дивна заява. А як же, наприклад, художник, який цілком виражає себе, випліскуючи почуття на полотно? Але придивіться уважно: рух пензля поверхнею полотна – хіба то не танок, колись пристрасний і невтримний, а колись сором’язливий і плавний; а злиття чоловічого (пензля) і жіночого (полотна) після акту творення дають життя новій істоті – картині. Подібним чином, будь-яку творчість можна розкласти на ці дві складові: танок і секс.

Секс – тимчасове зникнення із цього світу. Коли закриваються очі й усе, що оточує вас, зникає – не залишається нічого, крім мелодії двох тіл, яка пристрасно і невтримно несе двох на своїх широких крилах. З одного боку, саме стрес є головним ворогом фізичного кохання – за статистикою, 60–70% чоловіків і жінок мають проблеми у ліжку в результаті впливу стресу. Стрес народжує рій думок, які настирливо дзижчать у вашій голові. А як можна думати та відчувати одночасно? Стрес примушує ваше тіло напружуватися, не дає вам розслабитися і відчути тіло партнера. Але якщо формула «Стрес – головний ворог сексу» правильна, то правильне й зворотне.

Уся справа в тому, що наші тіла визначаються процесами, які відбуваються у нашій свідомості. Існує дуже спеціальний напрямок у психології, покликаний з’ясувати, як зміни в нашому тілі впливають на свідомість, – так звана соматопсихологія. Коли ми штучно змінюємо міміку свого обличчя відповідно до якоїсь емоції, то за деякий час у свідомості автоматично виникає саме ця емоція.

Численні лабораторні дослідження підтверджують, що в людей, яким було запропоновано трохи підняти кутики рота й утримувати їх у такому положення деякий час, справді виникало відчуття радості. До речі, за подібною схемою ви можете відучити себе назавжди відчувати бридливість. Спробуйте уявити собі те, що викликає це відчуття, і прослідкуйте за своєю мімікою – зазвичай кутики рота опускаються, ніс зморщується, очі примружуються. Тобто органи чуття (очі, ніс, рот) ніби стають меншими, аби відсторонитися від вигляду та запаху подразнювала. Але якщо ви будете контролювати свою міміку, і ваше обличчя збереже свій звичайний вираз у разі появи подразнювала, то зникне й саме почуття бридливості.

Oсь приклад, прямо пов'язаний із нашою темою: існує загальновідома вправа – коли жінка вчиться відчувати оргазм, вона намагається імітувати вираз обличчя та рухи тіла під час оргазму, й із набуттям певного навику все це закінчується щонайщирішим оргазмом.

Звичайно, під час стресу «сексуальний настрій» нечасто буває добрим, тому не треба очікувати на його настання. Головне – зробити перший крок назустріч один одному. Решта прийде. Точніше, може прийти – адже все залежить тільки від вас двох. Кохаючись, а не просто виконуючи подружні обов’язки, ми потрапляємо до іншого світу, й у цьому світі немає ні стресів, ні думок про роботу. Там взагалі нічого немає. Але, на жаль, сучасній людині важко потрапити до цього світу, й навіть у ліжко він тягне купу думок і проблем. Як цього позбутися? Існує маса вправ, які дозволяють здолати цей бар’єр. Їх можна найти у відповідних книгах, який останнім часом з’явилося чимало. До того ж у великих містах проводяться тренінги, які дозволяють успішно поєднати теорію із практикою.

І на закінчення кілька слів про власний досвід, точніше, лише два слова: мені подобається.

P.S. Дуже подобається :)

 

 
     
1. стан lossofsoul » 2. стан cмерть » 3. стан депресія » 4. стан стрес » 5. стан життя » 6. Життя як творчість »

 

Автор - Олександр Авраменко 

Copyright © lossofsoul.com - проект про Життя 2002-2016

  Рейтинг@Mail.ru

угору