проект про Життя

 
 

lossofsoul.com/ Про проект

 
 
 

Про проект

( або що таке матриця :)


Про проект

Життя, з його явищами, подібне сновидінню, фантому, бульбашці, тіні,
 блиску роси або спалаху блискавки і уявляти його слід саме таким. Будда

Як і будь-яке явище, проект про Життя має три рівні – зовнішній, внутрішній і таємний. На якому рівні сприймати проект, залежить лише від Вас.

Зовнішній рівень


Зовнішній рівень

Не бійтесь того, що ваше життя має закінчитись, бійтесь того, що воно так і не почнеться. Д.Ньюмен

На зовнішньому рівні проект про Життя складається з шести окремих блоків. Кожний блок описує певний стан, який можна назвати внутрішнім або ментальним станом або якось ще – все це лише питання термінології. Будь-який стан виникає під впливом певних причин. Під дією інших причин він змінюється. І врешті, зникає, точніше – переходить в інший стан, який так само утворюють певні причини. Не дивлячись на те, що будь-який стан – це лише стан, більшість західних людей живе на зовнішньому рівні, повністю ототожнюючи себе з одним із шести станів:

1. Жизнь как Творчество  1. Життя як творчість – стан, у якому людина стає самою собою і перетворює своє життя на Творчість.

2. состояние жизнь  2. життя – стан життя: без коментарів.

3. состояние стресс  3. Стрес – стан, визначення якого з’явилось у розумах людей порівняно нещодавно – у 1936 році. Основний розділ цього стану – „Подолання стресу” , де описані способи, що дозволяють знизити рівень стресу.

4. состояние депрессия  4. Депресія – стан, який було названо у ЗМІ „чумою 21-го століття”, і порівняння із найстрашнішою хворобою середньовіччя виникло зовсім не випадково: саме зараз, коли ви читаєте ці рядки, у стані Депресії знаходяться сотні мільйонів людей по всій земній кулі. Основний розділ цього стану – „Вихід із депресії”, де розповідається про конкретні методи виходу із депресії.

5. состояние cмерть  5. Смерть – стан, який у західній культурі традиційно протиставляється стану „життя”. У рамках проекту смерть – це не кінець всього, а одна із найважливіших подій у житті людини. Просто одного разу стан, який люди називають життя, переходить у стан, який люди називають смерть.

6. состояние lossofsoul 6. lossofsoul – стан повної втрати себе, визначуване у деяких культурах, як стан втрати душі, loss of soul.

Можливо, після цього короткого огляду ви подумаєте, що проект про Життя акцентує увагу на темній стороні життя, і матимете рацію. Люди живуть по-справжньому лише у стані „ЖИТТЯ як Творчість”, а в інших станах – скоріше не живуть, а існують. А деякі навіть – помирають. Схема проекту про Життя – це дзеркало життя західного суспільства, де більшість людей живе у стані тихого відчаю. Чи знаєте ви, що лише по офіційній статистиці на Землі закінчують життя самогубством 1 000 000 людей щорічно (по неофіційній – 4 000 000)? У статистиці, яку пропонує нам держава, ви знайдете цифри, що описують темпи промислового росту і тисячі інших, але не ці. Можливо, це відбувається тому, що картина життя, намальована для нас державою, і реальна картина життя не співпадають. Те, в яких станах живе аудиторія проекту про Життя, ви можете побачити тут.

Внутрішній рівень


Внутрішній рівень

Дивись серцем. Очима багато не побачиш. А.Екзюпері

На цьому рівні слова, які розкладають життя на безліч дуальних складових, зникають – залишаються самі відчуття. Разом з тим нічого крім слів на сторінках проекту ви не знайдете – адже технології Мережі ще не вміють передавати відчуття. Але це не так важливо, тому що є Ваші відчуття, які набагато важливіші будь-яких слів – тому не довіряйте жодному прочитаному слову, якщо воно не відгукується у вашому серці.

На внутрішньому рівні – рівні відчуттів, живуть діти, але поступово суспільство вчить їх замінювати відчуття оцінками, і коли діти стають дорослими, відчуття життя переміщується з серця у голову. Але якщо у вас є зв’язок із вашою внутрішньою дитиною, то життя існує як на зовнішньому, так і на внутрішньому рівні, і наповнює як ваше серце, так і вашу голову.

Бажано щоб саме ваші відчуття визначали вибір станів проекту про ЖИТТЯ. В іншому випадку, якщо ви зайшли на проект у доброму гуморі, обрали стан "lossofsoul" – усе прочитане здаватиметься вам (як мінімум), суцільною дурницею, а обираючи стан „Депресія”, ви ризикуєте приєднатися до людей, які в такому ж гарному настрої зайшли туди і через деякий час відчули усі ознаки депресивної тріади – такі листи іноді приходять у адресу проекту. З іншої сторони, для людини у депресії, рівня „ЖИТТЯ як Творчість” просто не існує, а саме слово „життя” викликає гірку усмішку.

Внутрішнє = зовнішньому, і, якщо ви бажаєте відповідності, обирайте свій стан. Це не інформаційний проект, а проект про Життя, і тут усе як у житті.

Таємний рівень


Таємний рівень

Як розповісти рибці у акваріумі про те, наскільки прекрасний Океан? А він такий прекрасний.

На цьому рівні ви розумієте, що „Депресія”, „Стрес”, „Смерть”, „Життя” – це лише поняття, якими люди домовились описувати певні стани. Сенс, який люди вкладають у ці поняття , постійно змінюється, що обумовлено культурою, релігією, мовою і безліччю інших причин. Опиняючись у цих станах, ви переживаєте саме такі почуття (або їх відсутність), і це обумовлено певними причинами, а інші люди, потрапляючи і ці ж стани, відчувають інші почуття, що обумовлено іншими причинами.

На цьому рівні будь-яка обумовленість і залежність від будь-чого зникає. Ви знаєте, що „Депресія”, „Стрес”, „Смерть”, „Життя” – лише стани, які виникають у вашому розумі, і вмієте проходити крізь них, не прив’язуючись і не оцінюючи їх. У цьому випадку життя стає видно не крізь призму численних уявлень і концепцій, а таким, яким воно є насправді. Але яким? Яке воно, життя? Відповідь на це питання існує, але це неможливо виразити словами (зовнішній рівень) – слова можуть створити лише певну концепцію, модель життя. Це неможливо відчути (зовнішній рівень) – це не рівень чуттєвого сприйняття. Все набагато простіше – ви або знаєте, або не знаєте. Третього не дано.

Мета створення проекту


Будда Безграничной ЖИЗНИ

Д л я    б л а г а    в с і х     істот

Розвиток


Розвиток

Я випустив першу інсталяцію проекту у 2002 році під назвою „Якщо тобі погано...”. у той час проект освітлював темні сторони життя, і його основною темою була депресія і можливі шляхи виходу. Проект був більше компіляційним, ніж авторським. У той час у моєму розумі було багато жорстких концепцій і, що найсумніше – я був нещасливий. Перша версія проекту – результат сильного напруження і відлуння цього ви все ще можете знайти на сторінках проекту. Це був не „проект про Життя”, а, скоріше, „доказ Життя”.

Але одного разу відбулась найважливіша подія у моєму житті – я зустрівся з методами, які дозволяють стати щасливим, і через кілька років і тисячі годин медитації простір відкрився і засяяв, і я дізнався що таке необумовлене щастя – це не слово, це відчуття, яке неможливо передати словами, але я все ж спробую. Бажання поділитись цим відчуттям привело до того, що у 2006 році у Мережі з’явилась друга інсталяція проекту – вона перед вами. Те, що відбувається зараз, важко назвати роботою над проектом – все відбувається дуже розслаблено. У маленькій кімнатці, де я зараз живу, немає місця ні для Інтернету, ні для книг, але це не так погано, тому що простір внутрішнього Інтернету значно цікавіше і більше, ніж WWW. Я просто медитую і спостерігаю за тим, що з’являється у моєму розумі, а потім все це з’являється на сторінках проекту у вигляді слів. Просто, чи не так? Коли життя і медитація стали одним, сам проект став медитацією. Численні статті були переписані наново, не дивлячись на це – у проекті ще дуже багато слабких місць, але він розвивається і крок за кроком наближається до того, щоб відповідати назві „проект про Життя”.

Відповідальність


Відповідальність

Я беру повну відповідальність за кожне слово проекту про ЖИТТЯ, у тому числі, і за слова з граматичними помилками, але не можу взяти відповідальність за будь-які зміни (або їх відсутність) у вашому житті, які відбулись у результаті зіткнення з проектом. І тому, якщо ви не готові взяти відповідальність за своє життя, то скоріш за все, проект про Життя – не про ваше життя.

Довіра


Довіра

So close no matter how far
Couldn't be much more from the heart
For ever trusting who we are
And nothing else matters

Never opened myself this way
Life is ours, we live it our way
All these words I don't just say
And nothing else matters
(...далі)

На проекті про Життя не має значення, як називають вас оточуючі люди – „негідником” або „святим”, „хорошим” або „поганим”, „добрим” або „злим” – залиште усі ці забавні оцінки їм. У зв’язку із нестачею дискового простору, на проекті про Життя зовсім не знайшлось місця для оцінок. Тому тут вас не будуть оцінювати, а приймуть таким, який ви є. Цілком і повністю. Це значить лише одне – вам повністю довіряють, і ця довіра ні чим не обумовлена – вона просто є. Від вас не чекають довіри у відповідь. Довіру, взагалі, неможливо створити штучно – вона або „є” або „нема”. Тому спитайте себе прямо зараз, чи можете ви довіряти тим словам, що ви читаєте? Самі слова не важливі. Важливі лише ваші відчуття – якщо у вас є відчуття довіри, давайте підемо далі. Якщо довіри нема – краще закрийте цю сторінку, тому що без довіри ви змарнуєте свій час. Вам це потрібно?

Сумісність


Сумісність

Для повної сумісності з реальністю Проекту про Життя, рекомендується увімкнути опцію „відображати малюнки” у налаштуваннях браузера. Для деяких людей ці малюнки виявляться важливішими будь-яких слів.

Музика


Проект про Життя - Вся музіка

Майже на кожній сторінці проекту про Життя ви знайдете ноту із посиланням на музику і це не просто фонова музика. Проект про Життя складається із слів, а слова завжди залишаться лише словами. У реальному житті за допомогою слів передається лише 7% інформації, близько 30% - за допомогою тембру і інтонації голосу, і приблизно 60% - невербально. І як же за таких умов передати відчуття Життя? Це ж не слово, це саме відчуття, яке неможливо утілити у форму слів. Технології Мережі поки що не вміють передавати відчуття, тому, кращий спосіб передачі почуттів у рамках протоколу НТТР – це музика, яка допоможе Вам пройти через усі стани проекту про Життя.

Проект про Життя - Вся музіка

Карта проекту


Карта проекту

У проекту про Життя доволі чітка і логічна структура, але щоб у ній розібратися, потрібен деякий час. Щоб полегшити процес навігації, скористуйтесь картою проекту.

Вдячності


Благодарности

Величезна подяка Наталі Жоровій, Костянтину Черкасову, Олексію Одегову, Олександру Арланцеву, їжаку Саввелію, Raven, Катерині Машиній, левенятку Тоші, Анні Васениній, Валерію Холодкову, Тарі, низький уклін батькам. Окрема подяка моєму Вчителю Ламі Оле Нідалу і всім Буддам.

 
 
 

lossofsoul.com/ Про проект

 
 
1. стан lossofsoul » 2. стан cмерть » 3. стан депресія » 4. стан стрес » 5. стан життя » 6. Життя як творчість »

 

Автор - Олександр Авраменко 

Copyright © lossofsoul.com - проект про Життя 2002-2016

  Рейтинг@Mail.ru