проект про Життя

 lossofsoul.com - Проект о Жизни

Все у Ваших руках. Насамперед - Ваше життя


lossofsoul.com/ стан життя


життя

Що таке життя? Відповідь на це питання лежить поза словами. Слова ж завжди залишаться словами – чудовим вином для розумів тих, хто замість життя обирає концепцію життя (якщо хочете – модель, опис, теорію). Люди вигадали багато теорій про життя. Всі вони претендують на універсальність і дуже добре працюють, особливо тоді, коли стають догмами. Головне знати, чого ви хочете – врятувати свою душу (теологія), задовольнити свої інстинкти (Фрейд), досягти влади (Адлер) або... Так чого ви хочете?

Найцікавіше, що саме поняття „життя”, так само як „сенс життя”, „істина”, „бог” також придумали люди, а їх „сенс” залежить лише від того, що вони вкладають у це поняття. І якщо хтось вважає, що істина у вині, а сенс життя у грошах, то так воно і буде. Є люди, яким подобається жити на рівні концепцій, вигаданими іншими. Деякі йдуть далі – створюють свої власні концепції і живуть у їх рамках, називаючи це все „життєвою філософією”.

Є люди, які не вірять словам і концепціям, а довіряють лише власним відчуттям. І якщо хочете, ви можете прямо зараз відкинути всі слова, яким навчило вас життя і подивитись всередину себе. Там нема нічого, крім ваших відчуттів, які легко дадуть відповідь на це просте питання:

Чи Ви щасливі?

І це не просто „так” або „ні” – це саме відчуття. І якщо ви щасливі, то ви потрапили не туди. Це стан життя, а ви живете у стані ЖИТТЯ, і різниця між ними не лише у розмірі літер.

Життя як творчість »


Якщо ви вирішили залишитися не лише із цікавості, значить зараз всередині вас нема відчуття щастя. І у цього є певна причина.

Половина нещасливих людей шукають і знаходять причину свого нещастя у зовнішньому світі. В обставинах, батьках, долі, країні. Але у першу чергу – в оточуючих людях. Їм здається, що саме ці люди і ці обставини роблять їх життя нещасливим. Іноді, ціною неймовірних зусиль, їм вдається змінити своє оточення, але скоро вони притягують у своє життя людей з іншими іменами, дуже схожих на своїх попередників. Хоча іноді навіть імена залишаються тими ж самими.

Але справа в тому, що оточуючі роблять життя цих людей нещасливим по єдиній причині – самоутверджуючись за їх рахунок, граючи саме в такі ігри, вони стають трохи щасливішими.

Люди, які бачать причину свого нещастя зовні, зазвичай виходять через ці двері.

состояние стресс »

Інша половина нещасливих людей бачить причину свого нещастя не у зовнішньому світі, а у внутрішньому. У цьому випадку людина проеціює почуття провини на самого себе. Ці люди підмінюють поняття – замість того, щоб взяти на себе відповідальність, вони беруть на себе провину. Вони частіш за все виходять через ці двері, і залишаються там надовго.

стан депресія »

Хоча деякі роблять свій останній вибір і виходять крізь вікно. Шкода, що в їх розумі не залишилось спогадів про те, що вони вже робили це колись.

суїцид »

У житті багатьох людей є дві постійні складові: почуття провини і страх. І не так важливо, як проявляється почуття провини – нехай навіть у своїй найвищій формі, яку визначає догмат про гріховність. У цьому випадку людина винна апріорі, а її провина вже доведена на численних церковних соборах.

Не так важливо, як проявляється страх. Всі люди різні, і хтось обирає такий Страх, хтось такий Страх.  Вищою формою страху являється страх перед Богом, і людина, яка приймає його у своєму серці, не боїться нічого, навіть смерті. Чого може боятися той, хто має страх Божий – адже все в руках Бога. Навіть смерть.

Але є стан, вільний від страху і почуття провини. На всіх сторінках Проекту про Життя ви побачите зображення маленької людини, яка йде повз лева.

бесстрашие

Зараз лев дивиться на дитину, а у наступний момент маленька людина подивиться прямо у вічі своєму страху, і у неї буде вибір: злякатися або зрозуміти, що страх – це просто ілюзія. Що лева насправді не існує – це просто зовнішній прояв внутрішнього стану людини. У першому випадку людина тікає, у другому – проходить крізь страх.

Не забувайте, що ви завжди обираєте своє життя. І якщо у вашому житті є місце для почуття провини і страху – це лише ваш вибір. Але коли нема почуття провини – з’являється відповідальність, а коли нема страху – виникає безстрашшя.


Якщо ви захочете, ви можете піти шляхом, на якому ваше життя стане боротьбою, і, якщо вам пощастить, і ви докладете максимум зусиль, то ви обов’язково прийдете до фінішу першим. У цьому випадку люди назвуть вас Переможцем, а тих, кого ви обігнали – Невдахами. У Житті, що стало боротьбою, Переможцями стають небагато хто. Деякі перемагають лише на кількох життєвих етапах, решта ж стає Невдахами. А що робити? Адже життя – це боротьба, і ви знаєте, що це закон життя. Адже так?

Хто вам це сказав?

Всі закони існують лише всередині самої людини, а оскільки внутрішнє = зовнішньому, то будь-яке твердження, що існує всередині, буде проявлятися у зовнішньому світі. Ви самі можете обирати слова, що будуть лунати всередині вас: наприклад, слова Адлера: „Бути людиною, значить весь час відчувати свою неповноцінність”, або слова: „Всі обмеження існують лише у нашому розумі” або якісь інші.

У вас завжди є вибір, і, якщо ви захочете, ви можете піти іншим шляхом. На відміну від першого шляху, тут у вас не буде конкурентів – тому не має значення, як швидко ви будете йти. Якщо ви будете досить наполегливими, то одного разу опинитесь в одному дивовижному місці, де соціальний статус, який дало вам суспільство, гроші, які дала вам ваша робота, ім’я, яке дали вам ваші батьки, не мають ніякого значення. Це місце, де ви повністю стаєте самим собою. Не багато хто досягає його – більшість все життя грає звичні ролі, нав’язані ззовні.

І коли ви станете самим собою, то зрозумієте, що для цього не потрібно було нікуди йти, кимось бути, щось змінювати – потрібно було просто зрозуміти. Але що? Зрозуміти те, що неможливо пояснити словами – тому що ви можете пізнати це лише самі. Але що пізнати? Коли ви пізнаєте, у вас не буде ніяких сумнівів. Ви просто будете – знати. Місце, де людина стає самою собою, не варто шукати у зовнішньому світі, воно знаходиться всередині, і тому найзахоплююча подорож – це подорож всередину себе.

Хоча ви можете піти на зовні – заробити мільйони, стати президентом або навіть імператором, але чи проживете ви Своє Життя? У свого Життя є цілком певний критерій – це відчуття щастя.

Одного разу Марк Твен сказав: „У 19 столітті було дві видатні людини: Наполеон і Елен Келлер”. Наполеон, під ногами якого лежав майже весь світ, підвів підсумок свого життя словами: „У моєму житті ледве було кілька щасливих днів”. Слова американської письменниці Елен Келлер були іншими: „Моє життя таке дивовижне”. Вона не могла б завоювати весь світ, навіть якби захотіла, тому що була сліпоглухонімою.

В будь-якому випадку – вибір лише за вами, і, якщо ви шукаєте своє щастя у зовнішньому світі, то ви зможете багато що придбати. Але все це вам доведеться залишити перед тими дверима, що одного разу відкриваються перед кожним з нас.

стан cмерть »

На Проекті про Життя, все як у Житті – ви завжди можете обрати свій Шлях. Оберіть лише свій шлях, і нехай ваш вибір буде вдалим. Проживіть лише своє життя, тому що чуже життя – це життя, що вам не належить. А що ви можете зробити з тим, що вам не належить?


Зараз у вас є вибір, і...

...якщо Ви берете відповідальність за своє Життя, яке б воно не було, і розумієте, що Ваше життя – лише Ваше, то проект про Життя відчиняє перед вами всі свої двері
 

проект про Життя »

...якщо Ви не готові взяти відповідальність за своє життя, то скоріш за все проект про Життя – не про Ваше життя. У цьому випадку, залишається подякувати вам за візит і попрощатись

...залишається подякувати вам за візит і попрощатись »

 

lossofsoul.com/ стан життя

русский english deutsch français українська
1. Стан lossofsoul » 2. Стан Смерть — Все про Смерть » 3. Стан Депресія — Все про Депресію і вихід з Депресії » 4. Стан Стрес — Все про Стрес и подолання Стресу » 5. Стан життя — Що таке життя? » 6. Життя як творчість — Любов і Творчість – Релігія і Шлях – Поезія і Книги – Музика і Кіно »

 

Автор - Олександр Авраменко 

Copyright © lossofsoul.com - проект про Життя 2002-2016

  Рейтинг@Mail.ru