проект про Життя

русский english deutsch français українська

lossofsoul.com - проект про Життя

 lossofsoul.com - Проект о Жизни

Усе в Ваших руках. Насамперед - Ваше життя


lossofsoul.com/ стан lossofsoul


loss of soul

Досягнувши вершини серця.
Поглянь-но вниз, яке воно мале.
Останнє селище слів, а вище,
Але і він майже непомітний,
Останній хуторок почуттів;
Ти тепер переконався?
Той, хто досягнув вершини серця.
Нічого крім каміння, під руками.

Р.М.Рiльке

 

Я справді
по той бік смерті,
і ніякий звук
сюди не долетить.

А. Рембо

 

 


Привіт, друже. Ось ти і дістався до самого дна. Сподіваюсь, що цю подорож ти здійснюєш лише віртуально, і в твоєму світі щось відбувається. Світить сонце або іде дощ. Ти щось відчуваєш, робиш, змінюєшся, живеш. Світ lossofsoul позбавлений всього цього. Він може лишити тобі жменю каміння, але частіше всього він відбирає і цю малість.

Lossofsoul позбавлений будь-яких характеристик, і найбільш близьким віддзеркаленням цього стану могла би бути порожня сторінка. Те, що ти читаєш – лише пояснювальний текст. Хоча яких пояснень потребує Безмовність? Якими словами можна її пояснити? Те, що знаходиться вище, має хоч якийсь сенс. Але у світі lossofsoul нема такого поняття. Все що вище – живе і змінюється. Тут все спустошене і мертве. Все що мало колір – знебарвилось. Все що мало ціну – знецінилось.

Це світ небуття. Сюди неможливо потрапити самотужки. Lossofsoul приходить сам, і одного разу все навколо зникає, і loss of soul стає цілим світом. Звідси неможливо піти по своїй волі, хоча завжди можна спробувати.

Але де здобути сили, щоб підвестись? Де знайти дорогу, щоб іти? Як розгледіти зірки, що освітлюють шлях? Де взяти мету, щоб було куди іти? Де роздобути надію, щоб сколювати лід часу? І де, нарешті, знайти того, кому все це потрібно? І навіщо? Хто відповість на ці питання? Тиша, і лише гостре лезо самотності повільно ріже простір і час.

Що таке loss of soul? Краще не знати цього і ніколи не опинятися тут. Лише знати, що є таке місце, де немає нічого. Де нема від чого відштовхнутись, нема чого набувати, нема чого втрачати. Світ наділив нас величезною кількістю можливостей – loss of soul може відняти їх усі, одну за одною. Але одну можливість він залишає назавжди. І ця можливість – чекати. Чекати коли повернеться вона. Душа.

Лише той, у кого є душа, здатен жити. Життя без неї безживне, безглузде, бездушне. Життя без душі – це не життя. Просто зазирни всередину себе. Якщо у тебе є душа – ти володієш всім світом. Якщо у тебе є душа – значить, ти живеш. Якщо у тебе є душа – ти можеш плакати і сміятись. Якщо у тебе є душа – ти здатен здійснити те, для чого ти прийшов у цей світ. Ти здатен багато на що – можливо навіть на все.

Що тут ще сказати. Все. Повертайся. Подивись – тобі є куди зробити крок.


lossofsoul.com/ стан lossofsoul


на головну
 1. стан lossofsoul  »
2. Стан Смерть — Все про Смерть »
3. Стан Депресія — Все про Депресію і вихід з Депресії »
4. Стан Стрес — Все про Стрес и подолання Стресу »
5. Стан життя » — Що таке життя? »
6. Життя як творчість — Любов і Творчість – Релігія і Шлях – Поезія і Книги – Музика і Кіно »

 

 

русский english deutsch français українська

Рейтинг@Mail.ru

Автор - Олександр Авраменко  Copyright © lossofsoul.com - проект про Життя 2002-2016