проект про Життя

 
 

lossofsoul.com/ Стан поза слів

 
 
 

Стан поза слів


Стан поза слів

Словами користуються для вираження думки.
Здобувши же думку, забувають про слова.
Де б мені відшукати людину, яка забула про слова,
Щоб з ним поговорити?       Чжуанцзи

 

Проект про Життя складається з слів, а слова завжди залишаються тільки словами. В реальному житті за допомогою слів передается всього на всього сім відсотків інформації, біля 30% - за допомогою тембра та інтонації голоса, і приблизно 60 % - невербально. А якже при такому положенні речей передати відчуття Життя? Це ж не слово, це саме відчуття, яке неможливо обгорнути в слова.

Технології Мережи поки ще не вміють передавати відчуття, а випуск плагіна "Відчуття" для останьої версії Internet Explorer відкладений на невизначений час. Тому, найкращий спосіб передачі відчуттів в рамках протокола HTTP - це музика, яка допоможе пройти Вам через всі стани проекта про ЖИТТЯ.

В кожній людині, котра вважає себе Дорослою, обовязково живе Дитина. Деякі Дорослі довіряють своїй внутрішній Дитині, і це може виглядати так, інші - сперечаються з нею, наприклад так. Хоча деякі Дорослі зовсім забувають про існування внутрішньої Дитини. Звісно, серед відвідувачів Проекта про Життя таких людей нема, але якщо ви випадково зустрінете таку людину, спробуйте пробудити її внутрішню Дитину за допомогою цього відчуття.

Зараз, знаходячись в "стані поза слів", ви можете вибрати один з двох Шляхів. Перший Шлях - для вашої внутрішньої Дитини. Другий - для Дорослого. На цих Шляхах нема нічого окрім музики, і якщо ви довіритися їй, вона проведе Вас через всі стани проекта про ЖИТТЯ.

Через самий нижній стан проекта - lossofsoul, проходить тільки Шлях Дорослого - Дитина просто не знає, що це таке. Через інші стани Дитина і Дорослий йдуть поряд - сподіваюсь, що при цьому вони тримаються за руки. Але коли ви опинетесь в стані ЖИТТЯ як Творчість, то Дорослий і Дитина, що існують тільки в вашому розумі, поєднаються, і ви цілком станете собою, а Ваше Життя, яке б воно не було, перетвориться в саму справжню Творчість.

Ну що, досить слів, прийшов час відчуттів. Пора обирати свій Шлях...

 

Стан

Стан

Відчуття Дитини

Відчуття Дитини

Відчуття Дорослого

Відчуття Дорослого

lossofsoul

-

відчуття lossofsoul

Смерть

відчуття смерти

відчуття Смерти

Депресія

відчуття депресiи

відчуття Депресiи

Стрес

відчуття стреса

відчуття Стреса

життя

відчуття Житти  відчуття Житти 2

відчуття житти 1  відчуття житти 2

ЖИТТЯ як
Творчість

відчуття 1  відчуття 2  відчуття 3  відчуття 4  відчуття 5  відчуття 6

У світі немає нічого постійного, і життя кожного з нас колись кінчається смертю - станом, суперечним стану "життя" в традиційній західній культурі. Але, по логіці Проекта про Життя, смерть - це не кінець, тому що у справжнього Шляху не може бути ні початку ні кінця. Якщо все довкола нас просто переходить в інший стан, то чому ж людина повинна бути виключенням?

Ну що, почнемо жити. Вірніше - продовжимо...

...і Удачі Вам в Вашому Шляху

Щастя!


 

 
 

lossofsoul.com/ Стан поза слів

 
 
1. стан lossofsoul » 2. стан cмерть » 3. стан депресія » 4. стан стрес » 5. стан життя » 6. Життя як творчість »

 

Автор - Гетсбi 

Copyright © lossofsoul.com - проект про Життя 2002-2012

  Рейтинг@Mail.ru